Rodzinne ferie 30.01-06.02.2016

Włochy - Commezzadura - Val di Sole
30 stycznia 2016 - 6 lutego 2016

Opis eventu

 

 

Chcesz zamieszkać tuż przy wyciągu, bez porannych dojazdów, a jednocześnie w fajnej miejscowości? Ta oferta jest dla Ciebie. Znakomity hotel, doskonałe tereny narciarskie w zasięgu: Marilleva-Folgarida, słynna Madonna di Campiglio, kameralne Pinzolo – połączone wyciągami!
Sprawdzone miejsce idealnie nadające się na doskonałyrodzinny zimowy wypoczynek o wysokim standardzie.

Miejscowość

Commezzadura to niewielkie górskie miasteczko w słonecznej dolinie Val di Sole z typowo włoskimi barami, pizzerią, sklepem. Znajduje się w niej dolna stacja kolejki linowej Daolasa - Val Mastellina dzięki której dostaniemy się do terenów narciarskich Marilleva - Folgarida.

Region narciarski

Kompleks narciarski Skiarea Campiglio - Val Rendena - Val di Sole (150 km tras narciarskich) składa się z trzech połączonych ośrodków: Marilleva – Folgarida (50 km), Madonna di Campiglio (60 km), Pinzolo (30 km). Znajdują się tu trasy o każdym poziomie trudności, od łagodnych stoków dla najmłodszych, a na czarnych wymagających zjazdach z FIS’owską słynną trasą slalomową „3-Tre”. Czy ktoś zdoła przejechać wszystkie trasy?

Zakwaterowanie

Tevini****  to ekskluzywny hotel, położony zaledwie 400 m od dolnej stacji gondoli Daolasa - Val Mastellina.  Do dyspozycji gości oferuje: bar, tavernę doskonałą do realizacji programu wieczornego, salę TV, symulator golfa, wine room, a dla dzieci: salę gier i mini club. 
Hotel oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefonem, TV SAT, lodówką. Bardzo dobre wyżywienie w restauracjach hotelowych: śniadania stół szwedzki, kolacje: bar sałatkowy i cztery dania gorące do wyboru, deser. Po nartach  "tea time" (ciastka, herbata). Na uwagę zasługuje też bardzo duży dwupoziomowy (!) wellness center, niezwykle gustownie zaprojektowany - basen, jacuzzi, przestronna sauna, łaźnia turecka, sauna aromatyczna, strefa spa z masażami i licznymi zabiegami robią wrażenie i dają możliwość do regeneracji po udanym dniu narciarskim.

Program na śniegu

Podczas codziennego szkolenia na stoku, nasi instruktorzy zadbają o podnoszenie Waszych umiejętności. Zajęcia odbywają się w dwóch blokach z przerwą na lunch, kiedy wszyscy spotykamy się w wyznaczonej restauracji. Program zajęć w grupach podzielonych pod względem umiejętności dostosowujemy w przypadku dzieci także do ich wieku. Najmłodsze „bambini” uczą się przez zabawę w tzw. przedszkolu narciarskim, nieco starsze ćwiczą jazdę równoległą z elementami jazdy sportowej. Tych nieco bardziej wtajemniczonych zapraszamy na szkolenie freeride’owe lub do grupy race z treningiem jazdy sportowej. Na koniec wyjazdu przeprowadzimy zawody dla wszystkich uczestników, zawsze cieszące się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. Szkolimy nowocześnie, bezpiecznie i skutecznie.

Program po nartach

Codziennie po aktywnym dniu narciarskim, zapraszamy do skorzystania z hotelowego wellness’u, w tym czasie dzieci będą miały zajęcia z naszymi animatorami, którzy przygotowali ciekawy program animacyjny z zajęciami plastycznymi, quizami, zajęciami artystycznymi. Do dyspozycji jest także pokój gier. Po kolacji natomiast odbędą się m.in.: warsztaty narciarskie, imprezy wieczorne, impreza tematyczna... będzie się działo!

Nasi partnerzy